sobota, 28 lipca 2012

Przekaz 2 - Czy ktoś z Was rozumie śnieg?

Hej!

  Miałam dodać ten post na zimę, ale jestem nie cierpliwa. Mam parę postów w zanadrzu, ale nie są dopracowane.  No więc kiedyś czytałam "Zima Muminków" Tove Jansson. Na początku książki znalazłam cytat, który mnie zafascynował. Jest on oryginalny i daje do myślenia, a brzmi on tak: "Nie rozumie Śniegu bo...Myśli się, że jest zimny, ale gdy wybuduje się z niego domek, jest w nim ciepło. Wydaje się biały, ale czasem robi się różowy, a czasami niebieski. Może być najmiększy ze wszystkiego i może być twardszy od kamienia, jak ulepi się z niego kulkę. Nie ma nic pewnego!!!"  Myśleliście kiedyś w ten sposób? 

Dobrze że jest lato,  i nie jest tak zimno brr... 

___________________________________________________________________________
 Mam problem, jak się zmienia tło.  Znalazłam fajne tła na stronie tonabloga.blogspot.com ale nie wiem gdzie to wkleić proszę o pomoc.

1 komentarz:

  1. jak masz sw maila na samej górze w prawym rogu to gdzieś tam niedlaeko niego jest napis Projekt . tam klikasz a jak ci sie załaduje to tam bedzie napis tło klikasz a jak będziesz miała mały obrazek z tłem to tam klikasz na taką małą strzałeczke i wgrywasz obrazek xde

    OdpowiedzUsuń